Bu gizlilik bildirimi (yemcimiz.com) için gizlilik uygulamalarını açıklar. Bu gizlilik bildirimi yalnızca bu web sitesi tarafından toplanan bilgilere uygulanır. Aşağıdakileri size bildirecektir:

  1. Web sitesinden, nasıl kullanıldığına ve kimlerle paylaşılabileceğine dair kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplanır.
  2. Verilerinizin kullanımıyla ilgili hangi seçenekler mevcuttur.
  3. Bilgilerinizin yanlış kullanımını korumak için güvenlik prosedürleri.
  4. Bilgilerdeki herhangi bir yanlışlığı nasıl düzeltebilirsiniz.

Bilgi Toplama, Kullanım ve Paylaşma

Bu sitede toplanan bilgilerin tek sahibi biziz. Sizden yalnızca e-posta veya sizden doğrudan bir başka iletişim yoluyla bize gönüllü olarak verdiğiniz bilgilere erişebilir / alabiliriz. Bu bilgiyi kimseye satmayacağız veya kiralamayacağız.
Bilgilerinizi, bizimle iletişim kurduğunuz gerekçeyle ilgili olarak size yanıt vermek için kullanacağız. Bilgilerinizi, isteğinizi yerine getirmek için gerekli olmak üzere, organizasyonumuz dışındaki herhangi bir üçüncü tarafla paylaşmayacağız. sipariş vermek.

Bizi istemediğiniz sürece, size özel ürünler, yeni ürünler veya hizmetler veya bu gizlilik politikasındaki değişiklikler hakkında bilgi vermek için gelecekte e-posta yoluyla sizinle iletişime geçebiliriz.


Bilgilere Erişme ve Bilgiyi Kontrol Etme

Gelecekte bizden herhangi bir zamanda iletişim kurabilirsiniz. Web sitemizde verilen e-posta adresi veya telefon numarası ile bizimle iletişime geçerek istediğiniz zaman aşağıdakileri yapabilirsiniz:

  • Varsa, hakkınızda sahip olduğumuz verileri görün.
  • Hakkınızdaki herhangi bir veriyi değiştirin / düzeltin.
  • Hakkınızdaki herhangi bir veriyi silmemize izin verin.
  • Verilerinizi kullanımımızla ilgili endişelerinizi belirtin.

Güvenlik

Bilgilerinizi korumak için önlem alıyoruz. Web sitesinden hassas bilgiler gönderdiğinizde bilgileriniz hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak korunur.

Hassas bilgileri (kredi kartı verileri gibi) topladığımız her yerde, bu bilgiler şifrelenir ve bize güvenli bir şekilde iletilir. Adres çubuğunda bir kilit simgesi arayarak ve Web sayfasının adresinin başında “https” araması yaparak bunu doğrulayabilirsiniz.

Çevrimiçi olarak iletilen hassas bilgileri korumak için şifreleme kullanırken, bilgilerinizi çevrimdışı olarak koruruz. Sadece belirli bir işi gerçekleştirmek için bilgiye ihtiyaç duyan çalışanlara (örneğin fatura veya müşteri hizmetleri) kişisel olarak tanımlanabilir bilgilere erişim izni verilir. Kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri sakladığımız bilgisayarlar / sunucular güvenli bir ortamda tutulur.